0850 840 03 02

Yalova Fatura Ödeme Bayiliği

Yalova ilimizde iş yeriniz varsa ya da Yalova da yeni işe başlayan Gsm mağazaları, Büfe, Kantin, Kafe vb. gibi ek gelir elde etmek isteyen tüm işletme sahiplerimiz, -Telefoncu, Telefon Aksesuar Mağazaları Oyuncakçı, Kırtasiye, Tekel Bayi, Bakkal, Market vb. -vergi levhası bulunan tüm işletmeler- sitemizden Fatura Ödeme Bayiliği alarak, Türkiye geneli elektrik faturası, su faturası, doğalgaz faturası ve Turkcell - Avea Türk Telekom, Vodafone operatörlerine ait tüm fatura ödemelerini yaparak fazladan gelir elde edebilirsiniz.


Üstelik sitemiz üstünden gerçekleştireceğiniz bütün bayilik işlemleri tamamen ücretsizdir. Hiçbir şekilde müşterilerinizin faturalarını ödemek için eklediğiniz bakiye dışında asla aylık yıllık aidat, hizmet bedeli, bayilik bedeli, tabela ücreti gibi ücretler talep edilmemektedir.


Yalova, bugünkü idari bölünüşe göre merkez ilçeyle birlikte 6 ilçeden oluşmaktadır. İlçeler; Yalova Merkez, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy ve Termaldir. Yalovanın 6 ilçe belediyesi ile birlikte, toplam 15 belediyesi bulunmaktadır; merkez ilçede 1 Kadıköy, Altınovada 3 Kaytazdere,Subaşı ve Tavşanlı, Çınarcıkta 4 Koruköy, Esenköy, Kocadere ve Teşvikiye ve Çiftlikköyde 1 Taşköprü belediyesi ve toplam 43 köyü vardır ve Osmanlı Devleti bu topraklar üzerinde kurulmuştur. Yalova, 6 Haziran 1995 tarihinde il olmuştur.


Sistemimiz yılın 365 günü Haftanın 7 günü 24 saat aktif bir şekilde çalışmaktadır. Türkiye geneli elektrik faturası, su faturası, doğalgaz faturası ve Turkcell - Avea Türk Telekom, Vodafone operatörlerine ait tüm fatura ödemelerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz...


Yalova Fatura Ödeme Bayiliği almak için sayfamızın üst kısmında bulunan Bayilik Başvuru kısmına tıklayınız...