0850 840 03 02

Uşak Fatura Ödeme Bayiliği

Uşak ilimizde iş yeriniz varsa ya da Uşak ta yeni işe başlayan Gsm mağazaları, Büfe, Kantin, Kafe vb. gibi ek gelir elde etmek isteyen tüm işletme sahiplerimiz, -Telefoncu, Telefon Aksesuar Mağazaları Oyuncakçı, Kırtasiye, Tekel Bayi, Bakkal, Market vb. -vergi levhası bulunan tüm işletmeler- sitemizden Fatura Ödeme Bayiliği alarak, Türkiye geneli elektrik faturası, su faturası, doğalgaz faturası ve Turkcell - Avea Türk Telekom, Vodafone operatörlerine ait tüm fatura ödemelerini yaparak fazladan gelir elde edebilirsiniz.


Üstelik sitemiz üstünden gerçekleştireceğiniz bütün bayilik işlemleri tamamen ücretsizdir. Hiçbir şekilde müşterilerinizin faturalarını ödemek için eklediğiniz bakiye dışında asla aylık yıllık aidat, hizmet bedeli, bayilik bedeli, tabela ücreti gibi ücretler talep edilmemektedir.


Uşak yöresi tarihin bilinen dönemlerinden beri bir yerleşim bölgesidir. Yerleşimin Eski Tunç Çağına uzandığı Uşak’ta Frigya, Lidya, Pers, Roma, Doğu Roma, Selçuklu, Bizans ve Osmanlı egemenliği hüküm sürmüştür. Kentin bilinen en eski adı Temenothytia dır.Kent bu adı Heraklilerden Aristomakhosun oğlu Temenostan almıştır. Temenos, Roma İmparatorluğu dönemi sikkeleri üstündeki Temenos Oikistes Kurucu Temenos ya da Ktistes yazıtları ve Temenos tasvirleriyle bilinmektedir.Temenothyria, Flavuslardan sonra Flaviopolis adını almıştır. İl merkezi Uşakın eski adı Uşşaktır. Uşşak kelimesi iki anlama gelmektedir. Uşşak kelimesi Aşıklar Diyarı anlamına gelmektedir. Evliya Çelebi ünlü Seyahatnamesin de bu adı Aşıklar Diyarı olarak yorumlamıştır. Bunun yanı sıra Anadoludaki tarihi yer adları kitabında Uşak isminin buradaki Obsekion kentinin isminden türediği yazılmaktadır.


Sistemimiz yılın 365 günü Haftanın 7 günü 24 saat aktif bir şekilde çalışmaktadır. Türkiye geneli elektrik faturası, su faturası, doğalgaz faturası ve Turkcell - Avea Türk Telekom, Vodafone operatörlerine ait tüm fatura ödemelerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz...


Uşak Fatura Ödeme Bayiliği almak için sayfamızın üst kısmında bulunan Bayilik Başvuru kısmına tıklayınız...