0850 840 03 02

Kütahya Fatura Ödeme Bayiliği

Kütahya ilimizde iş yeriniz varsa ya da Kütahya da yeni işe başlayan Gsm mağazaları, Büfe, Kantin, Kafe vb. gibi ek gelir elde etmek isteyen tüm işletme sahiplerimiz, -Telefoncu, Telefon Aksesuar Mağazaları Oyuncakçı, Kırtasiye, Tekel Bayi, Bakkal, Market vb. -vergi levhası bulunan tüm işletmeler- sitemizden Fatura Ödeme Bayiliği alarak, Türkiye geneli elektrik faturası, su faturası, doğalgaz faturası ve Turkcell - Avea Türk Telekom, Vodafone operatörlerine ait tüm fatura ödemelerini yaparak fazladan gelir elde edebilirsiniz.


Üstelik sitemiz üstünden gerçekleştireceğiniz bütün bayilik işlemleri tamamen ücretsizdir. Hiçbir şekilde müşterilerinizin faturalarını ödemek için eklediğiniz bakiye dışında asla aylık yıllık aidat, hizmet bedeli, bayilik bedeli, tabela ücreti gibi ücretler talep edilmemektedir.


Kütahya Germiyan Beyliğine 130 yıl başkentlik ve Osmanlı Anadolu Beylerbeyliğine 400 yıl merkezlik yapmıştır. Kütahyada dünyanın İlk Antik Borsasının Çavdarhisar ilçesindeki Aizanoi’de kurulmuştur ve Zeus Tapınakları içinde dünya’da en sağlam korunagelmiş tapınağınıdır. Dünyadaki ilk Toplu İş Sözleşmesi’ 13Temmuz1766’da Kütahya’da imzalanmıştır.Evliya Çelebi’nin Kütahya’lı olduğu bilinmektedir. Türkiye’nin en önemli porselenleri Kütahya da bulunmaktadır. Kütahya’daki termal kaynaklar da oldukça fazladır.


Sistemimiz yılın 365 günü Haftanın 7 günü 24 saat aktif bir şekilde çalışmaktadır. Türkiye geneli elektrik faturası, su faturası, doğalgaz faturası ve Turkcell - Avea Türk Telekom, Vodafone operatörlerine ait tüm fatura ödemelerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz...


Kütahya Fatura Ödeme Bayiliği almak için sayfamızın üst kısmında bulunan Bayilik Başvuru kısmına tıklayınız...