0850 840 03 02

Iğdır Fatura Ödeme Merkezi

Iğdır ilimizde iş yeriniz varsa ya da Iğdır da yeni işe başlayan Gsm mağazaları, Büfe, Kantin, Kafe vb. gibi ek gelir elde etmek isteyen tüm işletme sahiplerimiz, -Telefoncu, Telefon Aksesuar Mağazaları Oyuncakçı, Kırtasiye, Tekel Bayi, Bakkal, Market vb. -vergi levhası bulunan tüm işletmeler- sitemizden Fatura Ödeme Bayiliği alarak, Türkiye geneli elektrik faturası, su faturası, doğalgaz faturası ve Turkcell - Avea Türk Telekom, Vodafone operatörlerine ait tüm fatura ödemelerini yaparak fazladan gelir elde edebilirsiniz.


Üstelik sitemiz üstünden gerçekleştireceğiniz bütün bayilik işlemleri tamamen ücretsizdir. Hiçbir şekilde müşterilerinizin faturalarını ödemek için eklediğiniz bakiye dışında asla aylık yıllık aidat, hizmet bedeli, bayilik bedeli, tabela ücreti gibi ücretler talep edilmemektedir.


Türkiye’nin doğu sınırında yer alan Iğdır, efsanevi Ağrı Dağı ile görülmesi gereken bir ildir.Iğdır ilimizin ekonomik geçim kaynağı, Kars ve Ardahan’da olduğu gibi tarım ve hayvancılıktır.Iğdır’ın diğer illere göre avantaj sağladığı diğer bir gelir kaynağı ise, sınır ticaretidir. Bu ticaret Kafkasyadaki yeni kurulan cumhuriyetlerdendir. İlimizde sanayi faaliyetleri henüz gelişmemiş olup, sanayi tesisleri genel olarak tarımsal üretimden sağlanan hammadde kaynaklarına dayanarak kurulmuştur. Mevcut sanayi tesisleri, tarımsal hammadde kaynaklarının değerlendirilmesine ve bazı küçük el sanatlarına yöneliktir. Bölge nüfusunun % 50si şehirsel, % 50’si de kırsal nüfustan oluşur. Iğdırın adı; 24 Oğuz boyundan 21’ncisi sayılan İç-Oğuzlar-Üç-Ok kolunun ve Oğuz Hanın altı oğlundan biri olan Cengiz Alpin en büyük oğlu olan Iğdır Beğ den gelmektedir. Bu boyun ilk başbuğu Iğdır Beğdir. Iğdırın kelime olarak manası iyi, büyük, yiğit başkan, ünlü ve sahip gibi anlamlara, Yazıcıoğlu ve Resid-Üd-Dine göre ise iyi, ulu, bahadır manalarına gelmektedir.


Sistemimiz yılın 365 günü Haftanın 7 günü 24 saat aktif bir şekilde çalışmaktadır. Türkiye geneli elektrik faturası, su faturası, doğalgaz faturası ve Turkcell - Avea Türk Telekom, Vodafone operatörlerine ait tüm fatura ödemelerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz...


Iğdır Fatura Ödeme Bayiliği almak için sayfamızın üst kısmında bulunan Bayilik Başvuru kısmına tıklayınız...