0850 840 03 02

Diyarbakır Fatura Ödeme Bayiliği

Diyarbakır ilimizde iş yeriniz varsa ya da Diyarbakır da yeni işe başlayan Gsm mağazaları, Büfe, Kantin, Kafe vb. gibi ek gelir elde etmek isteyen tüm işletme sahiplerimiz, -Telefoncu, Telefon Aksesuar Mağazaları Oyuncakçı, Kırtasiye, Tekel Bayi, Bakkal, Market vb. -vergi levhası bulunan tüm işletmeler- sitemizden Fatura Ödeme Bayiliği alarak, Türkiye geneli elektrik faturası, su faturası, doğalgaz faturası ve Turkcell - Avea Türk Telekom, Vodafone operatörlerine ait tüm fatura ödemelerini yaparak fazladan gelir elde edebilirsiniz.


Üstelik sitemiz üstünden gerçekleştireceğiniz bütün bayilik işlemleri tamamen ücretsizdir. Hiçbir şekilde müşterilerinizin faturalarını ödemek için eklediğiniz bakiye dışında asla aylık yıllık aidat, hizmet bedeli, bayilik bedeli, tabela ücreti gibi ücretler talep edilmemektedir.


Diyarbakır şehri farklı dönemlerde farklı isimlerle anılmıştır. Asur hükümdarı Adad-Nirayiye ait bir kılıç kabzasında şehrin adı Amed ya da Amedi olarak geçmektedir.Roma ve Bizans kaynaklarında şehrin adı Amed, Omid, Emit, Amide şeklinde adlandırıldığı görülmektedir. Diyarbakır sularının taşlarının siyah olmasından dolayı Kara Amid diye adlandırılan şehir,Arap egemenliği sırasında diyār ve Bekr isimleri ile Diyâr-i Bekr olarak kayıtlara geçmiştir. Diyar-ı bekr daha sonraları Diyarbekir;Osmanlının son yıllarına kadar daha çok bir bölge adı olarak kullanılmıştır.1867 yılında vilayet oluşu sonrası yavaş yavaş terkedildiği, bütün bölgeyi nitelemesinin yanında merkez sancak için de Diyar-ı Bekr Diyarbekir adının kullanıldığı görülmektedir.Atatürkün trenle 17 kasım 1937de Diyarbakırdan Elazığa geçtiği gece dil üzerine yapılan bir tartışmanın ardından Türk Dil Kurmuna gönderilen bir telgraf sonucunda yapılan çalışmayla şehrin ismi Diyarbakır olarak değiştirilmiştir.


Sistemimiz yılın 365 günü Haftanın 7 günü 24 saat aktif bir şekilde çalışmaktadır. Türkiye geneli elektrik faturası, su faturası, doğalgaz faturası ve Turkcell - Avea Türk Telekom, Vodafone operatörlerine ait tüm fatura ödemelerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz...


Diyarbakır Fatura Ödeme Bayiliği almak için sayfamızın üst kısmında bulunan Bayilik Başvuru kısmına tıklayınız...