0850 840 03 02

Çanakkale Fatura Ödeme Bayiliği

Çanakkale ilimizde iş yeriniz varsa ya da Çanakkale de yeni işe başlayan Gsm mağazaları, Büfe, Kantin, Kafe vb. gibi ek gelir elde etmek isteyen tüm işletme sahiplerimiz, -Telefoncu, Telefon Aksesuar Mağazaları Oyuncakçı, Kırtasiye, Tekel Bayi, Bakkal, Market vb. -vergi levhası bulunan tüm işletmeler- sitemizden Fatura Ödeme Bayiliği alarak, Türkiye geneli elektrik faturası, su faturası, doğalgaz faturası ve Turkcell - Avea Türk Telekom, Vodafone operatörlerine ait tüm fatura ödemelerini yaparak fazladan gelir elde edebilirsiniz.


Üstelik sitemiz üstünden gerçekleştireceğiniz bütün bayilik işlemleri tamamen ücretsizdir. Hiçbir şekilde müşterilerinizin faturalarını ödemek için eklediğiniz bakiye dışında asla aylık yıllık aidat, hizmet bedeli, bayilik bedeli, tabela ücreti gibi ücretler talep edilmemektedir.


Anadolunun en batı noktası olan Baba Burnu ile Türkiyenin en batı noktası Gökçeadadaki İncirburnu Çanakkale sınırları içindedir. Ege Denizinde Türkiyeye ait en büyük adalar, Bozcaada ve Gökçeada, Çanakkale iline bağlıdır. Çanakkale, merkez ilceyle beraber 12 ilce, 22 belde ve 565 köyden oluşmaktadır. Merkezden sonra en büyük ilçe Bigadır. İlin en küçük ilçesi Bozcaadadır. Adaların nüfusu yazları iki katını aşsada kışın yerlilerden başka yaşayan kalmaz. Çanakkale ilinin topraklarının bütününe bakıldığında, üzerinde kurulmuş olduğu yarımada Biga Yarımadası olarak adlandırılır. İl içindeki en kayda değer yükselti Biga Dağlarıdır. Biga adının bu denli çok kullanımının sebebi, Cumhuriyet döneminden önce , Osmanlı idarî sisteminde Sancakın Biga ilçesi olmasıdır. Yani ilin eski merkezi Biga olup, Cumhuriyet döneminde, kazanılmış olan başarılardan dolayı ilin ismi ve merkezi Çanakkale olarak değiştirilmiştir. İlin isminin kökeni yörede çok gelişmiş olan çanak - çömlek zanaatine dayanır. Şehrin iki simgesi hâline gelen Kale-i Sultaniye ile çanakçılık özdeşleşince de şehir Çanakkale olarak adlandırıldı.


Sistemimiz yılın 365 günü Haftanın 7 günü 24 saat aktif bir şekilde çalışmaktadır. Türkiye geneli elektrik faturası, su faturası, doğalgaz faturası ve Turkcell - Avea Türk Telekom, Vodafone operatörlerine ait tüm fatura ödemelerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz...


Çanakkale Fatura Ödeme Bayiliği almak için sayfamızın üst kısmında bulunan Bayilik Başvuru kısmına tıklayınız...